Zahradní centrum - prodejna

Na naší prodejně můžete vybírat z širokého sortimentu nejen pro zahrádkáře:

AKTUÁLNĚ:

JARNÍ SEZÓNA  - otevírací doba: Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-12:00, Ne-zavřeno

Jarní sortiment:

OTEVÍRACÍ DOBA:

Sezóna: březen-červen (jarní) a září-listopad (podzimní) PO-PÁ 9:00-17:00, SO 9:00-12:00, NE - zavřeno
Mimo sezónu: červenec-srpen (léto) a prosinec-únor (zima) PO-PÁ 9:00-16:00, SO a NE - zavřeno

Substráty pro: Pokojové rostliny, Vodní rostliny, Orchideje, Rododendrony, Konifery a okrasné dřeviny, Pelargonie, Výsevní substrát, Palmy a zelené rostliny, Univerzální substrát, Rašelina, Mulčovací kůra apod.
Granulovaná hnojiva: Hořká sůl, Cererit, Npk, Dusíkaté vápno, Keramzit, Slepičince, Koňský hnůj, Ledek vápenatý...
Pevná hnojiva pro: Muškáty, Jahody, Rajčata, Maliny, Borůvky, Zeleninu, Maliny/Ostružiny, Jehličnany, Thůje a Cypřišky, Růže, Hortenzie...
Přípravky Ferramol PROTI SLIMÁKŮM: Nová technologie návnady, odolný proti dešti, neškodí při náhodném požití domácím, ani jiným zvířatům.
Hnojiva: přírodní i chemická
 - univerzální hnojiva - na celkovou vitalitu rostlin, podporující květ a plod (okrasné rostliny), na bylinky, na okrasné dřeviny, na ovocné dřeviny, na zeleninu, na pokojovky (i orchideje), pro kyselomilné rostliny (azalky, borůvky, rododendrony)
 - podzimní hnojivo - pro lepší přezimování, stimulátory zakořeňování
 - hnůj - koňský, kravský, ovčí, slepičí a guáno
Postřiky: přírodní i chemické
- fungicidy - proti plísním
- herbicidy - proti plevelům (selektivní, totální)
- instekticidy - proti živočišným škůdcům

Nově máme v sortimentu celou řadu přírodních produktů na ochranu rostliny proti škůdcům a chorobám, které neobsahují žádné chemické látky, jsou přitom velmi účinné a vhodné především do užitkové části Vaší zahrady. (aromatické byliny, rajčata, okurky a ostatní zelenina). Jedná se o přírodní řadu od firmy AGRO BIO OPAVA jejichž sortiment můžete znát i z televizní obrazovky z pořadu - Rady ptáka lostutáka, Receptář apod.

Přehled akcí pro rok 2019 v zahradnictví Jandl v Dobrém Poli u Kouřimi

V našem zahradnictví v Dobrém poli u Kouřimi pořádáme každoročně několikrát do roka pravidelné prodejní akce pro návštěvníky. Většinou jsou akce spojeny s výstavou námi napěstovaného zboží. Jsou pořádány jako "dny otevřených dveří" kdy mají návštěvníci možnost prohlédnout si zázemí našeho zahradnictví, kde je vidět v akci např. sázecí stroj na květiny, závlahové systémy a celkové zázemí zahradnictví o "množárny" kde se rostliny vysévají, pikírují, řízkují..., až po expediční skleníky.

Nejčastěji k nám zákazníci jezdí z měst: Praha, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk, Český Brod,..

Od roku 2010 se aktivně zúčastňujeme farmářských trhů v Praze a i v okolních městech. Podle našeho názoru je to správná myšlenka, která má zrealizovat to, že se zboží vypěstované u českých farmářů, zahradníků, zelinářů, ale i třeba řemeslníků dostane čerstvé přímo ke spotřebiteli, a ten má jistotu, že jde skutečně o kvalitní české zboží.

Dny otevřených dveří (2019 - připravujeme)

Fotografie