Zahradní centrum - prodejna

Na naší prodejně můžete vybírat z širokého sortimentu nejen pro zahrádkáře:

AKTUÁLNĚ | FACEBOOK ZDE

JARNÍ SEZÓNA  - otevírací doba: Po-So 8:00-17:00, Ne - ZAVŘENO

Aktuálně nabízíme:

Nově u nás najdete:

OTEVÍRACÍ DOBA:

Sezóna: březen-říjen (jaro, léto, podzim) PO-PÁ 8:00-17:00, SO 8:00-17:00, NE - zavřeno
Mimo sezónu:  listopad-prosinec (zima) PO-PÁ 8:00-16:00, SO 8:00-12:00, NE - zavřeno
leden-únor (zima) PO-PÁ 8:00-16:00, SO- NE - zavřeno

Nově zrekonstruovaná a rozšířená prodejna:

Prodejní sortiment:

Okrasné květiny - letničky, trvalky, balkónové a záhonové okrasné rostliny, bylinky, zeleninová sadba

Široký doplňkový sortiment: okrasné dřeviny - jehličnaté, listnaté, kyselomilné - azalky a rododendrony, popínavé rostliny, ovocné dřeviny (stromy i keře), pokojové rostliny.

Substráty: pro: Pokojové rostliny, Vodní rostliny, Orchideje, Rododendrony, Konifery a okrasné dřeviny, Pelargonie, Výsevní substrát, Palmy a zelené rostliny, Univerzální substrát, Rašelina, Mulčovací kůra, Balkonové rostliny, Rajčata a papriky, Trávníky, Kaktusy, Citrusy, Bylinky, apod.

Hnojiva:  čistě přírodní i chemické, tekuté i pevné (krystalické či granulované)
Sortiment hnojiv: univerzální hnojiva na celkovou vitalitu rostlin (Cererit, NPK, Kristalon), na bylinky, ovocné dřeviny, okrasné dřeviny, na zeleninu, pro okrasné balkónové nebo záhonové rostliny - podporující květ, pro pokojové rostliny, vodní rostliny, organické hnoje

Postřiky: přírodní i chemické
- fungicidy - proti plísním
- herbicidy - proti plevelům (selektivní, totální)
- instekticidy - proti živočišným škůdcům

Stimulátory zakořeňování: práškové, tekuté, gelové

Zahradnické potřeby: truhlíky různých rozměrů (40,50,60,80,100), různých barev (hnědá, terakota, černá, bílá + atypické), různých typů ( samozavlažovací, obyčejné, široké, úzké), zahradní nářadí, osiva (travní, zeleninová, bylinková), potřeby pro výsev,..

Nově máme v sortimentu celou řadu přírodních produktů na ochranu rostliny proti škůdcům a chorobám, které neobsahují žádné chemické látky, jsou přitom velmi účinné a vhodné především do užitkové části Vaší zahrady. (aromatické byliny, rajčata, okurky a ostatní zelenina). Jedná se o přírodní řadu od firmy AGRO BIO OPAVA jejichž sortiment můžete znát i z televizní obrazovky z pořadu - Rady ptáka lostutáka, Receptář apod.

ZOO koutek na prodejně:
Pro zpříjemnění návštěvy našeho zahradnictví, zejména pro děti, chováme na naší prodejně ve velké výstavní voliéře barevné papoušky, morčata a vodní želvy.
Venku máme dále společnou voliéru pro králíka a holuba a také výběhy pro ovce, kozy (nově máme miniovce a minikozy), slepice a čínská prasátka.
Každý den se chodí přátelit s našimi zákazníky i dvě kočky. Na náš ZOO koutek se můžete podívat ve fotogalerii ZDE:

Přehled akcí v zahradnictví Jandl v Dobrém Poli u Kouřimi

V našem zahradnictví v Dobrém poli u Kouřimi pořádáme každoročně několikrát do roka pravidelné prodejní akce pro návštěvníky. Většinou jsou akce spojeny s výstavou námi napěstovaného zboží. Jsou pořádány jako "dny otevřených dveří" kdy mají návštěvníci možnost prohlédnout si zázemí našeho zahradnictví, kde je vidět v akci např. sázecí stroj na květiny, závlahové systémy a celkové zázemí zahradnictví o "množárny" kde se rostliny vysévají, pikírují, řízkují..., až po expediční skleníky.

Nejčastěji k nám zákazníci jezdí z měst: Praha, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk, Český Brod,..

Od roku 2010 se aktivně zúčastňujeme farmářských trhů v Praze a i v okolních městech. Podle našeho názoru je to správná myšlenka, která má zrealizovat to, že se zboží vypěstované u českých farmářů, zahradníků, zelinářů, ale i třeba řemeslníků dostane čerstvé přímo ke spotřebiteli, a ten má jistotu, že jde skutečně o kvalitní české zboží.

Fotografie